Ubytování

Pokoj 1 – podkrovní pokoj s dvoulůžkem a dvěma oddělenými lůžky

Podkrovní pokoj s dvoulůžkem a dvěma oddělenými lůžky je dále vybaven stolkem s křesly, rozkládacími židlemi, skříní, věšákem. Samostatná koupelna pouze pro tento pokoj má vchod z chodby u pokoje. V koupelně je sprchový box, uvymadlo a toaleta. TV přípojka v pokoji (pouze pro vlastní přijímač). Do pokoje je možno přidat přistýlku pro rodinu se 3 dětmi.

Pokoj 2 – podkrovní pokoj s dvoulůžkem umístěným v rohu

Podkrovní pokoj s dvoulůžkem umístěným v rohu (přístup z čela) je dále vybaven sedačkou, stolkem, skříní, věšákem. Samostatná koupelna pouze pro tento pokoj má vchod z chodby u pokoje. V koupelně je sprchový box, umyvadlo a toaleta. TV přípojka v pokoji (pouze pro vlastní příjmač).

Pokoj 3 – podkrovní pokoj s dvoulůžkem, jednolůžkem a možností přistýlky

Podkrovní pokoj s dvoulůžkem, jednolůžkem a možností přistýlky je dále vybaven stolem s polokřesly, skříní, věšákem. Koupelna se sprchovým boxem, umyvadlem a toaletou je uvnitř pokoje. TV přípojka v pokoji (pouze pro vlastní příjmač).

Pokoj 4 – pokoj v přízemí s dvoulůžkem a možností přistýlky

Pokoj v přízemí s dvoulůžkem a možností přistýlky je dále vybaven stolem s polokřesly, skříní, věšákem. Koupelna se sprchovým boxem, umyvadlem a toaletou je uvnitř pokoje. TV přípojka v pokoji (pouze pro vlastní příjmač)

Jídelna a místo k vaření

Jídelna se nachází v přízemí domu (samostatný vchod zvenčí). K dispozici jsou zde dvě malé chladničky (jedna s mini mrazákem), elektrická konvice, MW trouba.  V jídelně není kuchyňský kout (místo k vaření je popsáno dále).

Pod zastřešenou pergolou v zahradě je letní kuchyně vybavená dvěma vařiči (dvouplotýnkovým a jednoplotýnkovým), varnou konvicí, kuchyňským dřezem, bílým nádobím a základním nádobím k vaření. Pokud budete chtít využít této příležitosti k vlastní přípravě stravy a jste-li náročnější v kulinářském umění, vezměte s sebou věci k vaření, které doma obvykle potřebujete.